
Acer Cb315-4h-c5pt Intel Celeron 4 Gb 16 Gb Gray Laptop
| Is This a Chromebook? | YES |
| Color | GRAY |
| Screen size (inches) | 16 |
| Internal Storage Capacity | 16 GB |
| Serial# | NXAZ0AA0083300CC0C7600 |
| Model Number | CB315-4H-C5PT |
| Manufacturer | ACER |
| Processor Type | INTEL CELERON |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Acer Cb315-4h-c5pt Intel Celeron 4 Gb 16 Gb Gray Laptop
| Is This a Chromebook? | YES |
| Color | GRAY |
| Screen size (inches) | 16 |
| Internal Storage Capacity | 16 GB |
| Serial# | NXAZ0AA0083300CC0C7600 |
| Model Number | CB315-4H-C5PT |
| Manufacturer | ACER |
| Processor Type | INTEL CELERON |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Is This a Chromebook? | YES |
| Color | GRAY |
| Screen size (inches) | 16 |
| Internal Storage Capacity | 16 GB |
| Serial# | NXAZ0AA0083300CC0C7600 |
| Model Number | CB315-4H-C5PT |
| Manufacturer | ACER |
| Processor Type | INTEL CELERON |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
Condition
Excellent, pre-owned condition








