
Acer Cb315-4h Intel Celeron 4 Gb 64 Gb Silver Laptop
| Charger | Charger |
| Serial# | NXA0AA00742810D477600 |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Model Number | CB315-4H |
| Manufacturer | ACER |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Color | SILVER |
| Screen size (inches) | 17 |
| Internal Storage Capacity | 64 GB |
| Is This a Chromebook? | YES |
| Webcam | Webcam |
| Processor Type | INTEL CELERON |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| CHARGER |
| WEBCAM |
| WIFI CONNECTIVITY |
Original: $99.99
-65%$99.99
$35.00Acer Cb315-4h Intel Celeron 4 Gb 64 Gb Silver Laptop
| Charger | Charger |
| Serial# | NXA0AA00742810D477600 |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Model Number | CB315-4H |
| Manufacturer | ACER |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Color | SILVER |
| Screen size (inches) | 17 |
| Internal Storage Capacity | 64 GB |
| Is This a Chromebook? | YES |
| Webcam | Webcam |
| Processor Type | INTEL CELERON |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| CHARGER |
| WEBCAM |
| WIFI CONNECTIVITY |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Charger | Charger |
| Serial# | NXA0AA00742810D477600 |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Model Number | CB315-4H |
| Manufacturer | ACER |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Color | SILVER |
| Screen size (inches) | 17 |
| Internal Storage Capacity | 64 GB |
| Is This a Chromebook? | YES |
| Webcam | Webcam |
| Processor Type | INTEL CELERON |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| CHARGER |
| WEBCAM |
| WIFI CONNECTIVITY |








