
Acer Cb315-4h Intel Celeron 8 Gb 64 Gb Gray Laptop
| Color | GRAY |
| Is This a Chromebook? | YES |
| Model Number | CB315-4H |
| Screen size (inches) | 13 |
| Processor Type | INTEL CELERON |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Serial# | NXAZ0AA750303C647600 |
| Manufacturer | ACER |
| Internal Storage Capacity | 64 GB |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Original: $99.99
-65%$99.99
$35.00Acer Cb315-4h Intel Celeron 8 Gb 64 Gb Gray Laptop
| Color | GRAY |
| Is This a Chromebook? | YES |
| Model Number | CB315-4H |
| Screen size (inches) | 13 |
| Processor Type | INTEL CELERON |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Serial# | NXAZ0AA750303C647600 |
| Manufacturer | ACER |
| Internal Storage Capacity | 64 GB |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Color | GRAY |
| Is This a Chromebook? | YES |
| Model Number | CB315-4H |
| Screen size (inches) | 13 |
| Processor Type | INTEL CELERON |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Serial# | NXAZ0AA750303C647600 |
| Manufacturer | ACER |
| Internal Storage Capacity | 64 GB |
Condition
Excellent, pre-owned condition








