
Acer Cp315-1h Intel Celeron 4 Gb 64 Gb Gray Laptop
| Processor Type | INTEL CELERON |
| Webcam | Webcam |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Charger | Charger |
| Screen size (inches) | 15 |
| Color | GRAY |
| Internal Storage Capacity | 64 GB |
| Serial# | 85203868276 |
| Is This a Chromebook? | YES |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Model Number | CP315-1H |
| Manufacturer | ACER |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| WIFI CONNECTIVITY |
| CHARGER |
| WEBCAM |
Original: $89.99
-65%$89.99
$31.50Acer Cp315-1h Intel Celeron 4 Gb 64 Gb Gray Laptop
| Processor Type | INTEL CELERON |
| Webcam | Webcam |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Charger | Charger |
| Screen size (inches) | 15 |
| Color | GRAY |
| Internal Storage Capacity | 64 GB |
| Serial# | 85203868276 |
| Is This a Chromebook? | YES |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Model Number | CP315-1H |
| Manufacturer | ACER |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| WIFI CONNECTIVITY |
| CHARGER |
| WEBCAM |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Processor Type | INTEL CELERON |
| Webcam | Webcam |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Charger | Charger |
| Screen size (inches) | 15 |
| Color | GRAY |
| Internal Storage Capacity | 64 GB |
| Serial# | 85203868276 |
| Is This a Chromebook? | YES |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Model Number | CP315-1H |
| Manufacturer | ACER |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| WIFI CONNECTIVITY |
| CHARGER |
| WEBCAM |








