
Acer N17q3 Amd A9 4 Gb 500 Gb Black Laptop
| Color | BLACK |
| Internal Storage Capacity | 500 GB |
| Model Number | N17Q3 |
| Screen size (inches) | 14 |
| Serial# | NXGNVAA0028172128B7600 |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Manufacturer | ACER |
| Processor Type | AMD A9 |
| Is This a Chromebook? | NO |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Original: $249.99
-65%$249.99
$87.50Acer N17q3 Amd A9 4 Gb 500 Gb Black Laptop
| Color | BLACK |
| Internal Storage Capacity | 500 GB |
| Model Number | N17Q3 |
| Screen size (inches) | 14 |
| Serial# | NXGNVAA0028172128B7600 |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Manufacturer | ACER |
| Processor Type | AMD A9 |
| Is This a Chromebook? | NO |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Color | BLACK |
| Internal Storage Capacity | 500 GB |
| Model Number | N17Q3 |
| Screen size (inches) | 14 |
| Serial# | NXGNVAA0028172128B7600 |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Manufacturer | ACER |
| Processor Type | AMD A9 |
| Is This a Chromebook? | NO |
Condition
Excellent, pre-owned condition








