
Acer N18q5 Amd A12 1 Gb 16 Gb Gray Laptop
| Screen size (inches) | 12 |
| Color | GRAY |
| Serial# | NXH8VA006041234587611 |
| Model Number | N18Q5 |
| Manufacturer | ACER |
| Internal Storage Capacity | 16 GB |
| RAM Memory (GB) | 1 GB |
| Is This a Chromebook? | YES |
| Processor Type | AMD A12 |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Original: $74.99
-65%$74.99
$26.25Acer N18q5 Amd A12 1 Gb 16 Gb Gray Laptop
| Screen size (inches) | 12 |
| Color | GRAY |
| Serial# | NXH8VA006041234587611 |
| Model Number | N18Q5 |
| Manufacturer | ACER |
| Internal Storage Capacity | 16 GB |
| RAM Memory (GB) | 1 GB |
| Is This a Chromebook? | YES |
| Processor Type | AMD A12 |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Screen size (inches) | 12 |
| Color | GRAY |
| Serial# | NXH8VA006041234587611 |
| Model Number | N18Q5 |
| Manufacturer | ACER |
| Internal Storage Capacity | 16 GB |
| RAM Memory (GB) | 1 GB |
| Is This a Chromebook? | YES |
| Processor Type | AMD A12 |
Condition
Excellent, pre-owned condition








