
Acer N19q3 Intel Celeron 32 Gb 32 Gb Silver Laptop
| Processor Type | INTEL CELERON |
| Color | SILVER |
| Model Number | N19Q3 |
| Internal Storage Capacity | 32 GB |
| RAM Memory (GB) | 32 GB |
| Charger | Charger |
| Serial# | NXHKBAA00200210CDD7600 |
| Manufacturer | ACER |
| Screen size (inches) | 15 |
| Is This a Chromebook? | YES |
| Webcam | Webcam |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| WEBCAM |
| CHARGER |
Acer N19q3 Intel Celeron 32 Gb 32 Gb Silver Laptop
| Processor Type | INTEL CELERON |
| Color | SILVER |
| Model Number | N19Q3 |
| Internal Storage Capacity | 32 GB |
| RAM Memory (GB) | 32 GB |
| Charger | Charger |
| Serial# | NXHKBAA00200210CDD7600 |
| Manufacturer | ACER |
| Screen size (inches) | 15 |
| Is This a Chromebook? | YES |
| Webcam | Webcam |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| WEBCAM |
| CHARGER |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Processor Type | INTEL CELERON |
| Color | SILVER |
| Model Number | N19Q3 |
| Internal Storage Capacity | 32 GB |
| RAM Memory (GB) | 32 GB |
| Charger | Charger |
| Serial# | NXHKBAA00200210CDD7600 |
| Manufacturer | ACER |
| Screen size (inches) | 15 |
| Is This a Chromebook? | YES |
| Webcam | Webcam |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| WEBCAM |
| CHARGER |








