
Acer N19q5 Intel Core I5 - 10th Generation 16 Gb 256 Gb Gray Laptop
| Webcam | Webcam |
| Is This a Chromebook? | YES |
| Model Number | N19Q5 |
| Charger | Charger |
| Screen size (inches) | 14 |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| Color | GRAY |
| RAM Memory (GB) | 16 GB |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| TOUCHSCREEN | TOUCHSCREEN |
| Serial# | NXHWNAA001104112D37600 |
| Manufacturer | ACER |
| Processor Type | Intel Core i5 - 10th Generation |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| TOUCHSCREEN |
| WIFI CONNECTIVITY |
| WEBCAM |
| CHARGER |
Original: $69.99
-65%$69.99
$24.50Acer N19q5 Intel Core I5 - 10th Generation 16 Gb 256 Gb Gray Laptop
| Webcam | Webcam |
| Is This a Chromebook? | YES |
| Model Number | N19Q5 |
| Charger | Charger |
| Screen size (inches) | 14 |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| Color | GRAY |
| RAM Memory (GB) | 16 GB |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| TOUCHSCREEN | TOUCHSCREEN |
| Serial# | NXHWNAA001104112D37600 |
| Manufacturer | ACER |
| Processor Type | Intel Core i5 - 10th Generation |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| TOUCHSCREEN |
| WIFI CONNECTIVITY |
| WEBCAM |
| CHARGER |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Webcam | Webcam |
| Is This a Chromebook? | YES |
| Model Number | N19Q5 |
| Charger | Charger |
| Screen size (inches) | 14 |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| Color | GRAY |
| RAM Memory (GB) | 16 GB |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| TOUCHSCREEN | TOUCHSCREEN |
| Serial# | NXHWNAA001104112D37600 |
| Manufacturer | ACER |
| Processor Type | Intel Core i5 - 10th Generation |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| TOUCHSCREEN |
| WIFI CONNECTIVITY |
| WEBCAM |
| CHARGER |








