
Acer N20c5 Intel Core I3 - 10th Generation 8 Gb 128 Gb Silver Laptop
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Color | SILVER |
| Manufacturer | ACER |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Processor Type | Intel Core i3 - 10th Generation |
| Model Number | N20C5 |
| Serial# | NXA6WAA00H3050EEF3400 |
| Screen size (inches) | 15 |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Charger | Charger |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| CHARGER |
Original: $181.99
-65%$181.99
$63.70Acer N20c5 Intel Core I3 - 10th Generation 8 Gb 128 Gb Silver Laptop
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Color | SILVER |
| Manufacturer | ACER |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Processor Type | Intel Core i3 - 10th Generation |
| Model Number | N20C5 |
| Serial# | NXA6WAA00H3050EEF3400 |
| Screen size (inches) | 15 |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Charger | Charger |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| CHARGER |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Color | SILVER |
| Manufacturer | ACER |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Processor Type | Intel Core i3 - 10th Generation |
| Model Number | N20C5 |
| Serial# | NXA6WAA00H3050EEF3400 |
| Screen size (inches) | 15 |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Charger | Charger |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| CHARGER |








