Acer N21q4 Intel Celeron 4 Gb 64 Gb Gray Laptop
| Internal Storage Capacity | 64 GB |
| Manufacturer | ACER |
| Model Number | N21Q4 |
| Is This a Chromebook? | YES |
| Screen size (inches) | 17 |
| Serial# | NXAQ2AA001139113597600 |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Processor Type | INTEL CELERON |
| Color | GRAY |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Acer N21q4 Intel Celeron 4 Gb 64 Gb Gray Laptop
| Internal Storage Capacity | 64 GB |
| Manufacturer | ACER |
| Model Number | N21Q4 |
| Is This a Chromebook? | YES |
| Screen size (inches) | 17 |
| Serial# | NXAQ2AA001139113597600 |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Processor Type | INTEL CELERON |
| Color | GRAY |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Internal Storage Capacity | 64 GB |
| Manufacturer | ACER |
| Model Number | N21Q4 |
| Is This a Chromebook? | YES |
| Screen size (inches) | 17 |
| Serial# | NXAQ2AA001139113597600 |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Processor Type | INTEL CELERON |
| Color | GRAY |
Condition
Very Good, pre-owned condition








