
Acer N21q9 Amd A10 64 Gb 256 Gb Silver Laptop
| Model Number | N21Q9 |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| RAM Memory (GB) | 64 GB |
| Manufacturer | ACER |
| Serial# | 42500448976 |
| Processor Type | AMD A10 |
| Screen size (inches) | 15 |
| Color | SILVER |
| Is This a Chromebook? | YES |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Original: $64.99
-65%$64.99
$22.75Acer N21q9 Amd A10 64 Gb 256 Gb Silver Laptop
| Model Number | N21Q9 |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| RAM Memory (GB) | 64 GB |
| Manufacturer | ACER |
| Serial# | 42500448976 |
| Processor Type | AMD A10 |
| Screen size (inches) | 15 |
| Color | SILVER |
| Is This a Chromebook? | YES |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Model Number | N21Q9 |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| RAM Memory (GB) | 64 GB |
| Manufacturer | ACER |
| Serial# | 42500448976 |
| Processor Type | AMD A10 |
| Screen size (inches) | 15 |
| Color | SILVER |
| Is This a Chromebook? | YES |
Condition
Very Good, pre-owned condition








