
Acer N21q9 Intel Celeron 4 Gb 32 Gb Gray Laptop
| Is This a Chromebook? | YES |
| Model Number | N21Q9 |
| Processor Type | INTEL CELERON |
| Webcam | Webcam |
| 10 Key | 10 Key |
| Serial# | NXAZ0AA007416130B07600 |
| Manufacturer | ACER |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Internal Storage Capacity | 32 GB |
| Screen size (inches) | 15 |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Color | GRAY |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| 10 KEY |
| WIFI CONNECTIVITY |
| WEBCAM |
Original: $79.99
-65%$79.99
$28.00Acer N21q9 Intel Celeron 4 Gb 32 Gb Gray Laptop
| Is This a Chromebook? | YES |
| Model Number | N21Q9 |
| Processor Type | INTEL CELERON |
| Webcam | Webcam |
| 10 Key | 10 Key |
| Serial# | NXAZ0AA007416130B07600 |
| Manufacturer | ACER |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Internal Storage Capacity | 32 GB |
| Screen size (inches) | 15 |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Color | GRAY |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| 10 KEY |
| WIFI CONNECTIVITY |
| WEBCAM |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Is This a Chromebook? | YES |
| Model Number | N21Q9 |
| Processor Type | INTEL CELERON |
| Webcam | Webcam |
| 10 Key | 10 Key |
| Serial# | NXAZ0AA007416130B07600 |
| Manufacturer | ACER |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Internal Storage Capacity | 32 GB |
| Screen size (inches) | 15 |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Color | GRAY |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| 10 KEY |
| WIFI CONNECTIVITY |
| WEBCAM |








