Acer N21q9 Intel Itanium 8 Gb 16 Gb Silver Laptop
| Serial# | NXAZ0AA0074231ED387600 |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Is This a Chromebook? | YES |
| Screen size (inches) | 14 |
| Manufacturer | ACER |
| Model Number | N21Q9 |
| Internal Storage Capacity | 16 GB |
| Color | SILVER |
| Processor Type | INTEL ITANIUM |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Original: $38.99
-65%$38.99
$13.65Acer N21q9 Intel Itanium 8 Gb 16 Gb Silver Laptop
| Serial# | NXAZ0AA0074231ED387600 |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Is This a Chromebook? | YES |
| Screen size (inches) | 14 |
| Manufacturer | ACER |
| Model Number | N21Q9 |
| Internal Storage Capacity | 16 GB |
| Color | SILVER |
| Processor Type | INTEL ITANIUM |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Serial# | NXAZ0AA0074231ED387600 |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Is This a Chromebook? | YES |
| Screen size (inches) | 14 |
| Manufacturer | ACER |
| Model Number | N21Q9 |
| Internal Storage Capacity | 16 GB |
| Color | SILVER |
| Processor Type | INTEL ITANIUM |
Condition
Excellent, pre-owned condition








