
Acer N22c1 Intel Core I7 - 12th Generation 16 Gb 64 Gb Black Laptop
| Color | BLACK |
| Internal Storage Capacity | 64 GB |
| Model Number | N22C1 |
| Screen size (inches) | 15 |
| RAM Memory (GB) | 16 GB |
| Manufacturer | ACER |
| Serial# | NHQLZAA00835113B6E3400 |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Processor Type | Intel Core i7 - 12th Generation |
| Charger | Charger |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| CHARGER |
Acer N22c1 Intel Core I7 - 12th Generation 16 Gb 64 Gb Black Laptop
| Color | BLACK |
| Internal Storage Capacity | 64 GB |
| Model Number | N22C1 |
| Screen size (inches) | 15 |
| RAM Memory (GB) | 16 GB |
| Manufacturer | ACER |
| Serial# | NHQLZAA00835113B6E3400 |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Processor Type | Intel Core i7 - 12th Generation |
| Charger | Charger |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| CHARGER |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Color | BLACK |
| Internal Storage Capacity | 64 GB |
| Model Number | N22C1 |
| Screen size (inches) | 15 |
| RAM Memory (GB) | 16 GB |
| Manufacturer | ACER |
| Serial# | NHQLZAA00835113B6E3400 |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Processor Type | Intel Core i7 - 12th Generation |
| Charger | Charger |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| CHARGER |








