
Acer N23c10 Intel Core I3 - 12th Generation 8 Gb 128 Gb Gray Laptop
| Manufacturer | ACER |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Is This a Chromebook? | YES |
| Color | GRAY |
| Processor Type | Intel Core i3 - 12th Generation |
| Model Number | N23C10 |
| Charger | Charger |
| Screen size (inches) | 15 |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Serial# | 43905661434 |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| CHARGER |
Original: $74.99
-65%$74.99
$26.25Acer N23c10 Intel Core I3 - 12th Generation 8 Gb 128 Gb Gray Laptop
| Manufacturer | ACER |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Is This a Chromebook? | YES |
| Color | GRAY |
| Processor Type | Intel Core i3 - 12th Generation |
| Model Number | N23C10 |
| Charger | Charger |
| Screen size (inches) | 15 |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Serial# | 43905661434 |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| CHARGER |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Manufacturer | ACER |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Is This a Chromebook? | YES |
| Color | GRAY |
| Processor Type | Intel Core i3 - 12th Generation |
| Model Number | N23C10 |
| Charger | Charger |
| Screen size (inches) | 15 |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Serial# | 43905661434 |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| CHARGER |








