
Acer N23c3 Amd Ryzen 3 8 Gb 256 Gb Silver Laptop
| Charger | Charger |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Color | SILVER |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Screen size (inches) | 15 |
| Processor Type | AMD RYZEN 3 |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Webcam | Webcam |
| Serial# | NJJAA0035340E6333400 |
| Model Number | N23C3 |
| Manufacturer | ACER |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| 10 Key | 10 Key |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| CHARGER |
| WEBCAM |
| 10 KEY |
| WIFI CONNECTIVITY |
Original: $319.99
-65%$319.99
$112.00Acer N23c3 Amd Ryzen 3 8 Gb 256 Gb Silver Laptop
| Charger | Charger |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Color | SILVER |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Screen size (inches) | 15 |
| Processor Type | AMD RYZEN 3 |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Webcam | Webcam |
| Serial# | NJJAA0035340E6333400 |
| Model Number | N23C3 |
| Manufacturer | ACER |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| 10 Key | 10 Key |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| CHARGER |
| WEBCAM |
| 10 KEY |
| WIFI CONNECTIVITY |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Charger | Charger |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Color | SILVER |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Screen size (inches) | 15 |
| Processor Type | AMD RYZEN 3 |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Webcam | Webcam |
| Serial# | NJJAA0035340E6333400 |
| Model Number | N23C3 |
| Manufacturer | ACER |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| 10 Key | 10 Key |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| CHARGER |
| WEBCAM |
| 10 KEY |
| WIFI CONNECTIVITY |








