
Acer N23c3 Amd Ryzen 5 16 Gb 900 Gb Blue Laptop
| Manufacturer | ACER |
| Color | BLUE |
| RAM Memory (GB) | 16 GB |
| Internal Storage Capacity | 900 GB |
| Model Number | N23C3 |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Processor Type | AMD RYZEN 5 |
| Screen size (inches) | 14 |
| Serial# | 44103890634 |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Acer N23c3 Amd Ryzen 5 16 Gb 900 Gb Blue Laptop
| Manufacturer | ACER |
| Color | BLUE |
| RAM Memory (GB) | 16 GB |
| Internal Storage Capacity | 900 GB |
| Model Number | N23C3 |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Processor Type | AMD RYZEN 5 |
| Screen size (inches) | 14 |
| Serial# | 44103890634 |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Manufacturer | ACER |
| Color | BLUE |
| RAM Memory (GB) | 16 GB |
| Internal Storage Capacity | 900 GB |
| Model Number | N23C3 |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Processor Type | AMD RYZEN 5 |
| Screen size (inches) | 14 |
| Serial# | 44103890634 |
Condition
Very Good, pre-owned condition








