
Acer N23h5 Intel Celeron 8 Gb 128 Gb Silver Laptop
| Color | SILVER |
| Manufacturer | ACER |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Processor Type | INTEL CELERON |
| Model Number | N23H5 |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Screen size (inches) | 17 |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Serial# | NXKDRAA003338016A42N00 |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Original: $129.99
-65%$129.99
$45.50Acer N23h5 Intel Celeron 8 Gb 128 Gb Silver Laptop
| Color | SILVER |
| Manufacturer | ACER |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Processor Type | INTEL CELERON |
| Model Number | N23H5 |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Screen size (inches) | 17 |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Serial# | NXKDRAA003338016A42N00 |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Color | SILVER |
| Manufacturer | ACER |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Processor Type | INTEL CELERON |
| Model Number | N23H5 |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Screen size (inches) | 17 |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Serial# | NXKDRAA003338016A42N00 |
Condition
Very Good, pre-owned condition








