
Acer N23q22 Intel Core I5 - 13th Generation 8 Gb 500 Gb Black Laptop
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Manufacturer | ACER |
| Screen size (inches) | 15 |
| Webcam | Webcam |
| Processor Type | Intel Core i5 - 13th Generation |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Color | BLACK |
| Serial# | NHU0NAA00352521E777600 |
| Charger | Charger |
| Model Number | N23Q22 |
| Internal Storage Capacity | 500 GB |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| WIFI CONNECTIVITY |
| WEBCAM |
| CHARGER |
Original: $449.99
-65%$449.99
$157.50Acer N23q22 Intel Core I5 - 13th Generation 8 Gb 500 Gb Black Laptop
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Manufacturer | ACER |
| Screen size (inches) | 15 |
| Webcam | Webcam |
| Processor Type | Intel Core i5 - 13th Generation |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Color | BLACK |
| Serial# | NHU0NAA00352521E777600 |
| Charger | Charger |
| Model Number | N23Q22 |
| Internal Storage Capacity | 500 GB |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| WIFI CONNECTIVITY |
| WEBCAM |
| CHARGER |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Manufacturer | ACER |
| Screen size (inches) | 15 |
| Webcam | Webcam |
| Processor Type | Intel Core i5 - 13th Generation |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Color | BLACK |
| Serial# | NHU0NAA00352521E777600 |
| Charger | Charger |
| Model Number | N23Q22 |
| Internal Storage Capacity | 500 GB |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| WIFI CONNECTIVITY |
| WEBCAM |
| CHARGER |








