Acer Nitro V 15 Intel Core I5 - 13th Generation 8 Gb 500 Gb Black Laptop
| Charger | Charger |
| Processor Type | Intel Core i5 - 13th Generation |
| Manufacturer | ACER |
| Model Number | NITRO V 15 |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Screen size (inches) | 13 |
| Webcam | Webcam |
| Internal Storage Capacity | 500 GB |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Color | BLACK |
| Serial# | R22ZZ601Z9Q3 |
| Is This a Chromebook? | NO |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| WIFI CONNECTIVITY |
| CHARGER |
| WEBCAM |
Original: $294.99
-65%$294.99
$103.25Acer Nitro V 15 Intel Core I5 - 13th Generation 8 Gb 500 Gb Black Laptop
| Charger | Charger |
| Processor Type | Intel Core i5 - 13th Generation |
| Manufacturer | ACER |
| Model Number | NITRO V 15 |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Screen size (inches) | 13 |
| Webcam | Webcam |
| Internal Storage Capacity | 500 GB |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Color | BLACK |
| Serial# | R22ZZ601Z9Q3 |
| Is This a Chromebook? | NO |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| WIFI CONNECTIVITY |
| CHARGER |
| WEBCAM |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Charger | Charger |
| Processor Type | Intel Core i5 - 13th Generation |
| Manufacturer | ACER |
| Model Number | NITRO V 15 |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Screen size (inches) | 13 |
| Webcam | Webcam |
| Internal Storage Capacity | 500 GB |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Color | BLACK |
| Serial# | R22ZZ601Z9Q3 |
| Is This a Chromebook? | NO |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| WIFI CONNECTIVITY |
| CHARGER |
| WEBCAM |








