
Acer Zc-700g Intel Celeron 4 Gb 1 Tb Silver Desktop
| Color | SILVER |
| Serial# | DQB2MAA001537024DC6300 |
| Model Number | ZC-700G |
| Processor Type | INTEL CELERON |
| OPTICAL DRIVE (CD, DVD, BLU-RAY) | OPTICAL DRIVE (CD, DVD, BLU-RAY) |
| Manufacturer | ACER |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Internal Storage Capacity | 1 TB |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| OPTICAL DRIVE (CD, DVD, BLU-RAY) |
| WIFI CONNECTIVITY |
Acer Zc-700g Intel Celeron 4 Gb 1 Tb Silver Desktop
| Color | SILVER |
| Serial# | DQB2MAA001537024DC6300 |
| Model Number | ZC-700G |
| Processor Type | INTEL CELERON |
| OPTICAL DRIVE (CD, DVD, BLU-RAY) | OPTICAL DRIVE (CD, DVD, BLU-RAY) |
| Manufacturer | ACER |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Internal Storage Capacity | 1 TB |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| OPTICAL DRIVE (CD, DVD, BLU-RAY) |
| WIFI CONNECTIVITY |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Color | SILVER |
| Serial# | DQB2MAA001537024DC6300 |
| Model Number | ZC-700G |
| Processor Type | INTEL CELERON |
| OPTICAL DRIVE (CD, DVD, BLU-RAY) | OPTICAL DRIVE (CD, DVD, BLU-RAY) |
| Manufacturer | ACER |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Internal Storage Capacity | 1 TB |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| OPTICAL DRIVE (CD, DVD, BLU-RAY) |
| WIFI CONNECTIVITY |








