
Hp 101619-2 Intel Core I3 - 8th Generation 8 Gb 256 Gb Silver Laptop
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Screen size (inches) | 15 |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| Processor Type | Intel Core i3 - 8th Generation |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Model Number | 101619-2 |
| Color | SILVER |
| Manufacturer | HP |
| Serial# | CD5026N3Q |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Original: $145.99
-65%$145.99
$51.10Hp 101619-2 Intel Core I3 - 8th Generation 8 Gb 256 Gb Silver Laptop
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Screen size (inches) | 15 |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| Processor Type | Intel Core i3 - 8th Generation |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Model Number | 101619-2 |
| Color | SILVER |
| Manufacturer | HP |
| Serial# | CD5026N3Q |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Screen size (inches) | 15 |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| Processor Type | Intel Core i3 - 8th Generation |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Model Number | 101619-2 |
| Color | SILVER |
| Manufacturer | HP |
| Serial# | CD5026N3Q |
Condition
Excellent, pre-owned condition










