
Hp 11-ak0020nr Intel Celeron 4 Gb 64 Gb White Laptop
| Manufacturer | HP |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Screen size (inches) | 11 |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Color | WHITE |
| Internal Storage Capacity | 64 GB |
| Serial# | 5CD026LO6T |
| Processor Type | INTEL CELERON |
| Model Number | 11-AK0020NR |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Original: $109.99
-65%$109.99
$38.50Hp 11-ak0020nr Intel Celeron 4 Gb 64 Gb White Laptop
| Manufacturer | HP |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Screen size (inches) | 11 |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Color | WHITE |
| Internal Storage Capacity | 64 GB |
| Serial# | 5CD026LO6T |
| Processor Type | INTEL CELERON |
| Model Number | 11-AK0020NR |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Manufacturer | HP |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Screen size (inches) | 11 |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Color | WHITE |
| Internal Storage Capacity | 64 GB |
| Serial# | 5CD026LO6T |
| Processor Type | INTEL CELERON |
| Model Number | 11-AK0020NR |
Condition
Very Good, pre-owned condition










