
Hp 113030507150 Amd A12 4 Gb 64 Gb Silver Laptop
| Processor Type | AMD A12 |
| Internal Storage Capacity | 64 GB |
| Charger | Charger |
| Webcam | Webcam |
| Color | SILVER |
| Manufacturer | HP |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Serial# | 5CD1231LHG |
| Screen size (inches) | 14 |
| Model Number | 113030507150 |
| Is This a Chromebook? | NO |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| CHARGER |
| WIFI CONNECTIVITY |
| WEBCAM |
Original: $54.99
-65%$54.99
$19.25Hp 113030507150 Amd A12 4 Gb 64 Gb Silver Laptop
| Processor Type | AMD A12 |
| Internal Storage Capacity | 64 GB |
| Charger | Charger |
| Webcam | Webcam |
| Color | SILVER |
| Manufacturer | HP |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Serial# | 5CD1231LHG |
| Screen size (inches) | 14 |
| Model Number | 113030507150 |
| Is This a Chromebook? | NO |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| CHARGER |
| WIFI CONNECTIVITY |
| WEBCAM |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Processor Type | AMD A12 |
| Internal Storage Capacity | 64 GB |
| Charger | Charger |
| Webcam | Webcam |
| Color | SILVER |
| Manufacturer | HP |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Serial# | 5CD1231LHG |
| Screen size (inches) | 14 |
| Model Number | 113030507150 |
| Is This a Chromebook? | NO |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| CHARGER |
| WIFI CONNECTIVITY |
| WEBCAM |










