
Hp 11a B8 Ee Amd A4 4 Gb 32 Gb Gray Laptop
Overview
Condition
| Model Number | 11A B8 EE |
| Screen size (inches) | 10 |
| Color | GRAY |
| Serial# | SCD115HWNL |
| Processor Type | AMD A4 |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Is This a Chromebook? | YES |
| Charger | Charger |
| Manufacturer | HP |
| Internal Storage Capacity | 32 GB |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| CHARGER |
$22.75
Original: $64.99
-65%Hp 11a B8 Ee Amd A4 4 Gb 32 Gb Gray Laptop—
$64.99
$22.75Hp 11a B8 Ee Amd A4 4 Gb 32 Gb Gray Laptop
Overview
Condition
| Model Number | 11A B8 EE |
| Screen size (inches) | 10 |
| Color | GRAY |
| Serial# | SCD115HWNL |
| Processor Type | AMD A4 |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Is This a Chromebook? | YES |
| Charger | Charger |
| Manufacturer | HP |
| Internal Storage Capacity | 32 GB |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| CHARGER |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Overview
Condition
| Model Number | 11A B8 EE |
| Screen size (inches) | 10 |
| Color | GRAY |
| Serial# | SCD115HWNL |
| Processor Type | AMD A4 |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Is This a Chromebook? | YES |
| Charger | Charger |
| Manufacturer | HP |
| Internal Storage Capacity | 32 GB |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| CHARGER |










