Hp 13-4103dx Intel Core I7 - 11th Generation 8 Gb 256 Gb Gray Laptop
| CASE / BAG | CASE / BAG |
| Model Number | 13-4103DX |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| Color | GRAY |
| Processor Type | Intel Core i7 - 11th Generation |
| Serial# | 5CD5455VJS |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Manufacturer | HP |
| Screen size (inches) | 15 |
| Charger | Charger |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| CHARGER |
| CASE / BAG |
Hp 13-4103dx Intel Core I7 - 11th Generation 8 Gb 256 Gb Gray Laptop
| CASE / BAG | CASE / BAG |
| Model Number | 13-4103DX |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| Color | GRAY |
| Processor Type | Intel Core i7 - 11th Generation |
| Serial# | 5CD5455VJS |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Manufacturer | HP |
| Screen size (inches) | 15 |
| Charger | Charger |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| CHARGER |
| CASE / BAG |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| CASE / BAG | CASE / BAG |
| Model Number | 13-4103DX |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| Color | GRAY |
| Processor Type | Intel Core i7 - 11th Generation |
| Serial# | 5CD5455VJS |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Manufacturer | HP |
| Screen size (inches) | 15 |
| Charger | Charger |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| CHARGER |
| CASE / BAG |










