
Hp 13-aw2003dx Intel Core I5 - 11th Generation - Evo Platform 4 Gb 64 Gb Black Laptop
| Charger | Charger |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Model Number | 13-AW2003DX |
| Screen size (inches) | 10 |
| Manufacturer | HP |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Processor Type | Intel Core i5 - 11th Generation - Evo Platform |
| Color | BLACK |
| Internal Storage Capacity | 64 GB |
| Serial# | 5CD103T8TP |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| CHARGER |
Hp 13-aw2003dx Intel Core I5 - 11th Generation - Evo Platform 4 Gb 64 Gb Black Laptop
| Charger | Charger |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Model Number | 13-AW2003DX |
| Screen size (inches) | 10 |
| Manufacturer | HP |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Processor Type | Intel Core i5 - 11th Generation - Evo Platform |
| Color | BLACK |
| Internal Storage Capacity | 64 GB |
| Serial# | 5CD103T8TP |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| CHARGER |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Charger | Charger |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Model Number | 13-AW2003DX |
| Screen size (inches) | 10 |
| Manufacturer | HP |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Processor Type | Intel Core i5 - 11th Generation - Evo Platform |
| Color | BLACK |
| Internal Storage Capacity | 64 GB |
| Serial# | 5CD103T8TP |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| CHARGER |










