
Hp 13-c110nr Intel Celeron 2 Gb 32 Gb Blue Laptop
| Charger | Charger |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Manufacturer | HP |
| RAM Memory (GB) | 2 GB |
| Serial# | TJ1628K7NT |
| Model Number | 13-C110NR |
| Internal Storage Capacity | 32 GB |
| Color | BLUE |
| Screen size (inches) | 13 |
| Processor Type | INTEL CELERON |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| CHARGER |
Hp 13-c110nr Intel Celeron 2 Gb 32 Gb Blue Laptop
| Charger | Charger |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Manufacturer | HP |
| RAM Memory (GB) | 2 GB |
| Serial# | TJ1628K7NT |
| Model Number | 13-C110NR |
| Internal Storage Capacity | 32 GB |
| Color | BLUE |
| Screen size (inches) | 13 |
| Processor Type | INTEL CELERON |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| CHARGER |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Charger | Charger |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Manufacturer | HP |
| RAM Memory (GB) | 2 GB |
| Serial# | TJ1628K7NT |
| Model Number | 13-C110NR |
| Internal Storage Capacity | 32 GB |
| Color | BLUE |
| Screen size (inches) | 13 |
| Processor Type | INTEL CELERON |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| CHARGER |










