
Hp 14-ax010wm Intel Celeron 4 Gb 64 Gb Gray Laptop
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Screen size (inches) | 10 |
| Internal Storage Capacity | 64 GB |
| Processor Type | INTEL CELERON |
| Serial# | 5CD7322220 |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Model Number | 14-AX010WM |
| Charger | Charger |
| Manufacturer | HP |
| Color | GRAY |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| CHARGER |
Original: $79.99
-65%$79.99
$28.00Hp 14-ax010wm Intel Celeron 4 Gb 64 Gb Gray Laptop
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Screen size (inches) | 10 |
| Internal Storage Capacity | 64 GB |
| Processor Type | INTEL CELERON |
| Serial# | 5CD7322220 |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Model Number | 14-AX010WM |
| Charger | Charger |
| Manufacturer | HP |
| Color | GRAY |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| CHARGER |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Screen size (inches) | 10 |
| Internal Storage Capacity | 64 GB |
| Processor Type | INTEL CELERON |
| Serial# | 5CD7322220 |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Model Number | 14-AX010WM |
| Charger | Charger |
| Manufacturer | HP |
| Color | GRAY |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| CHARGER |










