Hp 14-bw010nr Amd E2 4 Gb 500 Gb Black Laptop
| Screen size (inches) | 14 |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Internal Storage Capacity | 500 GB |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| SOLID STATE HARD DRIVE | SOLID STATE HARD DRIVE |
| Processor Type | AMD E2 |
| Serial# | 5CD7233T2K |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Model Number | 14-BW010NR |
| OPTICAL DRIVE | OPTICAL DRIVE |
| Manufacturer | HP |
| Color | BLACK |
| Webcam | Webcam |
| Charger | Charger |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| WIFI CONNECTIVITY |
| OPTICAL DRIVE |
| WEBCAM |
| SOLID STATE HARD DRIVE |
| CHARGER |
Original: $87.99
-65%$87.99
$30.80Hp 14-bw010nr Amd E2 4 Gb 500 Gb Black Laptop
| Screen size (inches) | 14 |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Internal Storage Capacity | 500 GB |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| SOLID STATE HARD DRIVE | SOLID STATE HARD DRIVE |
| Processor Type | AMD E2 |
| Serial# | 5CD7233T2K |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Model Number | 14-BW010NR |
| OPTICAL DRIVE | OPTICAL DRIVE |
| Manufacturer | HP |
| Color | BLACK |
| Webcam | Webcam |
| Charger | Charger |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| WIFI CONNECTIVITY |
| OPTICAL DRIVE |
| WEBCAM |
| SOLID STATE HARD DRIVE |
| CHARGER |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Screen size (inches) | 14 |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Internal Storage Capacity | 500 GB |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| SOLID STATE HARD DRIVE | SOLID STATE HARD DRIVE |
| Processor Type | AMD E2 |
| Serial# | 5CD7233T2K |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Model Number | 14-BW010NR |
| OPTICAL DRIVE | OPTICAL DRIVE |
| Manufacturer | HP |
| Color | BLACK |
| Webcam | Webcam |
| Charger | Charger |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| WIFI CONNECTIVITY |
| OPTICAL DRIVE |
| WEBCAM |
| SOLID STATE HARD DRIVE |
| CHARGER |










