
Hp 14-cb0xx Intel Celeron 4 Gb 64 Gb Gray Laptop
| Screen size (inches) | 13 |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Color | GRAY |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Serial# | |
| Manufacturer | HP |
| Model Number | 14-CB0XX |
| Internal Storage Capacity | 64 GB |
| Processor Type | INTEL CELERON |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Original: $34.99
-65%$34.99
$12.25Hp 14-cb0xx Intel Celeron 4 Gb 64 Gb Gray Laptop
| Screen size (inches) | 13 |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Color | GRAY |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Serial# | |
| Manufacturer | HP |
| Model Number | 14-CB0XX |
| Internal Storage Capacity | 64 GB |
| Processor Type | INTEL CELERON |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Screen size (inches) | 13 |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Color | GRAY |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Serial# | |
| Manufacturer | HP |
| Model Number | 14-CB0XX |
| Internal Storage Capacity | 64 GB |
| Processor Type | INTEL CELERON |
Condition
Very Good, pre-owned condition










