
Hp 14-cf2111wm Intel Celeron 4 Gb 64 Gb Blue Laptop
| Manufacturer | HP |
| Color | BLUE |
| Model Number | 14-CF2111WM |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Is This a Chromebook? | YES |
| Internal Storage Capacity | 64 GB |
| Screen size (inches) | 14 |
| Processor Type | INTEL CELERON |
| Serial# | 33LRMCD1 |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Original: $54.99
-65%$54.99
$19.25Hp 14-cf2111wm Intel Celeron 4 Gb 64 Gb Blue Laptop
| Manufacturer | HP |
| Color | BLUE |
| Model Number | 14-CF2111WM |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Is This a Chromebook? | YES |
| Internal Storage Capacity | 64 GB |
| Screen size (inches) | 14 |
| Processor Type | INTEL CELERON |
| Serial# | 33LRMCD1 |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Manufacturer | HP |
| Color | BLUE |
| Model Number | 14-CF2111WM |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Is This a Chromebook? | YES |
| Internal Storage Capacity | 64 GB |
| Screen size (inches) | 14 |
| Processor Type | INTEL CELERON |
| Serial# | 33LRMCD1 |
Condition
Very Good, pre-owned condition










