
Hp 14-cf2112wm Intel Celeron 128 Gb 64 Gb Pink Laptop
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Manufacturer | HP |
| Processor Type | INTEL CELERON |
| Serial# | 5CG4300074 |
| Internal Storage Capacity | 64 GB |
| Webcam | Webcam |
| Color | PINK |
| Model Number | 14-CF2112WM |
| Charger | Charger |
| Is This a Chromebook? | NO |
| RAM Memory (GB) | 128 GB |
| Screen size (inches) | 10 |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| WIFI CONNECTIVITY |
| CHARGER |
| WEBCAM |
Hp 14-cf2112wm Intel Celeron 128 Gb 64 Gb Pink Laptop
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Manufacturer | HP |
| Processor Type | INTEL CELERON |
| Serial# | 5CG4300074 |
| Internal Storage Capacity | 64 GB |
| Webcam | Webcam |
| Color | PINK |
| Model Number | 14-CF2112WM |
| Charger | Charger |
| Is This a Chromebook? | NO |
| RAM Memory (GB) | 128 GB |
| Screen size (inches) | 10 |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| WIFI CONNECTIVITY |
| CHARGER |
| WEBCAM |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Manufacturer | HP |
| Processor Type | INTEL CELERON |
| Serial# | 5CG4300074 |
| Internal Storage Capacity | 64 GB |
| Webcam | Webcam |
| Color | PINK |
| Model Number | 14-CF2112WM |
| Charger | Charger |
| Is This a Chromebook? | NO |
| RAM Memory (GB) | 128 GB |
| Screen size (inches) | 10 |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| WIFI CONNECTIVITY |
| CHARGER |
| WEBCAM |










