Hp 14-cf2112wm Intel Celeron N4100 4 Gb 64 Gb Pink Laptop
| Charger | Charger |
| Color | PINK |
| Serial# | |
| Manufacturer | HP |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Processor Type | INTEL CELERON N4100 |
| Screen size (inches) | 14 |
| Model Number | 14-CF2112WM |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Internal Storage Capacity | 64 GB |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| CHARGER |
Hp 14-cf2112wm Intel Celeron N4100 4 Gb 64 Gb Pink Laptop
| Charger | Charger |
| Color | PINK |
| Serial# | |
| Manufacturer | HP |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Processor Type | INTEL CELERON N4100 |
| Screen size (inches) | 14 |
| Model Number | 14-CF2112WM |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Internal Storage Capacity | 64 GB |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| CHARGER |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Charger | Charger |
| Color | PINK |
| Serial# | |
| Manufacturer | HP |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Processor Type | INTEL CELERON N4100 |
| Screen size (inches) | 14 |
| Model Number | 14-CF2112WM |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Internal Storage Capacity | 64 GB |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| CHARGER |










