
Hp 14-cf2733wm Intel Celeron 4 Gb 64 Gb Silver Laptop
| Screen size (inches) | 14 |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Processor Type | INTEL CELERON |
| Serial# | 5CG50205JZ |
| Internal Storage Capacity | 64 GB |
| Model Number | 14-CF2733WM |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Manufacturer | HP |
| Color | SILVER |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| WIFI CONNECTIVITY |
Original: $81.99
-65%$81.99
$28.70Hp 14-cf2733wm Intel Celeron 4 Gb 64 Gb Silver Laptop
| Screen size (inches) | 14 |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Processor Type | INTEL CELERON |
| Serial# | 5CG50205JZ |
| Internal Storage Capacity | 64 GB |
| Model Number | 14-CF2733WM |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Manufacturer | HP |
| Color | SILVER |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| WIFI CONNECTIVITY |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Screen size (inches) | 14 |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Processor Type | INTEL CELERON |
| Serial# | 5CG50205JZ |
| Internal Storage Capacity | 64 GB |
| Model Number | 14-CF2733WM |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Manufacturer | HP |
| Color | SILVER |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| WIFI CONNECTIVITY |










