
Hp 14-dp0010nr Intel Celeron 4 Gb 64 Gb Blue Laptop
| Color | BLUE |
| Webcam | Webcam |
| Processor Type | INTEL CELERON |
| Charger | Charger |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Model Number | 14-DP0010NR |
| CASE / BAG | CASE / BAG |
| Manufacturer | HP |
| Screen size (inches) | 14 |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Serial# | 5CD45100QP |
| Internal Storage Capacity | 64 GB |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| WEBCAM |
| CHARGER |
| WIFI CONNECTIVITY |
| CASE / BAG |
Original: $114.99
-65%$114.99
$40.25Hp 14-dp0010nr Intel Celeron 4 Gb 64 Gb Blue Laptop
| Color | BLUE |
| Webcam | Webcam |
| Processor Type | INTEL CELERON |
| Charger | Charger |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Model Number | 14-DP0010NR |
| CASE / BAG | CASE / BAG |
| Manufacturer | HP |
| Screen size (inches) | 14 |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Serial# | 5CD45100QP |
| Internal Storage Capacity | 64 GB |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| WEBCAM |
| CHARGER |
| WIFI CONNECTIVITY |
| CASE / BAG |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Color | BLUE |
| Webcam | Webcam |
| Processor Type | INTEL CELERON |
| Charger | Charger |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Model Number | 14-DP0010NR |
| CASE / BAG | CASE / BAG |
| Manufacturer | HP |
| Screen size (inches) | 14 |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Serial# | 5CD45100QP |
| Internal Storage Capacity | 64 GB |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| WEBCAM |
| CHARGER |
| WIFI CONNECTIVITY |
| CASE / BAG |










