
Hp 14-dq0004dx Intel Celeron 4 Gb 64 Gb Pink Laptop
Overview
Condition
| Model Number | 14-DQ0004DX |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Screen size (inches) | 13 |
| Processor Type | INTEL CELERON |
| Manufacturer | HP |
| Serial# | 5CD125QVF0 |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Internal Storage Capacity | 64 GB |
| Color | PINK |
Condition
Very Good, pre-owned condition
$144.99
Hp 14-dq0004dx Intel Celeron 4 Gb 64 Gb Pink Laptop—
$144.99
Hp 14-dq0004dx Intel Celeron 4 Gb 64 Gb Pink Laptop
Overview
Condition
| Model Number | 14-DQ0004DX |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Screen size (inches) | 13 |
| Processor Type | INTEL CELERON |
| Manufacturer | HP |
| Serial# | 5CD125QVF0 |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Internal Storage Capacity | 64 GB |
| Color | PINK |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Overview
Condition
| Model Number | 14-DQ0004DX |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Screen size (inches) | 13 |
| Processor Type | INTEL CELERON |
| Manufacturer | HP |
| Serial# | 5CD125QVF0 |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Internal Storage Capacity | 64 GB |
| Color | PINK |
Condition
Very Good, pre-owned condition










