
Hp 14-dq0020nr Intel Celeron 4 Gb 64 Gb Black Laptop
| Internal Storage Capacity | 64 GB |
| Screen size (inches) | 14 |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Serial# | 5CD312501Q |
| Manufacturer | HP |
| CASE / BAG | CASE / BAG |
| Processor Type | INTEL CELERON |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Model Number | 14-DQ0020NR |
| Color | BLACK |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| CASE / BAG |
Hp 14-dq0020nr Intel Celeron 4 Gb 64 Gb Black Laptop
| Internal Storage Capacity | 64 GB |
| Screen size (inches) | 14 |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Serial# | 5CD312501Q |
| Manufacturer | HP |
| CASE / BAG | CASE / BAG |
| Processor Type | INTEL CELERON |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Model Number | 14-DQ0020NR |
| Color | BLACK |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| CASE / BAG |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Internal Storage Capacity | 64 GB |
| Screen size (inches) | 14 |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Serial# | 5CD312501Q |
| Manufacturer | HP |
| CASE / BAG | CASE / BAG |
| Processor Type | INTEL CELERON |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Model Number | 14-DQ0020NR |
| Color | BLACK |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| CASE / BAG |










