Hp 14-dq0052dx Intel Celeron 16 Gb 64 Gb Gray Laptop
| Model Number | 14-DQ0052DX |
| RAM Memory (GB) | 16 GB |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Screen size (inches) | 12 |
| Processor Type | INTEL CELERON |
| Charger | Charger |
| Color | GRAY |
| Webcam | Webcam |
| Internal Storage Capacity | 64 GB |
| Manufacturer | HP |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Serial# | 5CD4472J23 |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| WEBCAM |
| CHARGER |
| WIFI CONNECTIVITY |
Hp 14-dq0052dx Intel Celeron 16 Gb 64 Gb Gray Laptop
| Model Number | 14-DQ0052DX |
| RAM Memory (GB) | 16 GB |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Screen size (inches) | 12 |
| Processor Type | INTEL CELERON |
| Charger | Charger |
| Color | GRAY |
| Webcam | Webcam |
| Internal Storage Capacity | 64 GB |
| Manufacturer | HP |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Serial# | 5CD4472J23 |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| WEBCAM |
| CHARGER |
| WIFI CONNECTIVITY |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Model Number | 14-DQ0052DX |
| RAM Memory (GB) | 16 GB |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Screen size (inches) | 12 |
| Processor Type | INTEL CELERON |
| Charger | Charger |
| Color | GRAY |
| Webcam | Webcam |
| Internal Storage Capacity | 64 GB |
| Manufacturer | HP |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Serial# | 5CD4472J23 |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| WEBCAM |
| CHARGER |
| WIFI CONNECTIVITY |










