
Hp 14-dq0052dx Intel Celeron 4 Gb 500 Gb White Laptop
| Is This a Chromebook? | NO |
| Serial# | 5CD34553B2 |
| Internal Storage Capacity | 500 GB |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Manufacturer | HP |
| Screen size (inches) | 14 |
| Processor Type | INTEL CELERON |
| Color | WHITE |
| Model Number | 14-DQ0052DX |
| SOLID STATE HARD DRIVE | SOLID STATE HARD DRIVE |
| Charger | Charger |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Webcam | Webcam |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| CHARGER |
| SOLID STATE HARD DRIVE |
| WIFI CONNECTIVITY |
| WEBCAM |
Hp 14-dq0052dx Intel Celeron 4 Gb 500 Gb White Laptop
| Is This a Chromebook? | NO |
| Serial# | 5CD34553B2 |
| Internal Storage Capacity | 500 GB |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Manufacturer | HP |
| Screen size (inches) | 14 |
| Processor Type | INTEL CELERON |
| Color | WHITE |
| Model Number | 14-DQ0052DX |
| SOLID STATE HARD DRIVE | SOLID STATE HARD DRIVE |
| Charger | Charger |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Webcam | Webcam |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| CHARGER |
| SOLID STATE HARD DRIVE |
| WIFI CONNECTIVITY |
| WEBCAM |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Is This a Chromebook? | NO |
| Serial# | 5CD34553B2 |
| Internal Storage Capacity | 500 GB |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Manufacturer | HP |
| Screen size (inches) | 14 |
| Processor Type | INTEL CELERON |
| Color | WHITE |
| Model Number | 14-DQ0052DX |
| SOLID STATE HARD DRIVE | SOLID STATE HARD DRIVE |
| Charger | Charger |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Webcam | Webcam |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| CHARGER |
| SOLID STATE HARD DRIVE |
| WIFI CONNECTIVITY |
| WEBCAM |










