
Hp 14-dq0052dx Intel Celeron 4 Gb 64 Gb White Laptop
| Color | WHITE |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Model Number | 14-DQ0052DX |
| Processor Type | INTEL CELERON |
| Manufacturer | HP |
| Screen size (inches) | 13 |
| Internal Storage Capacity | 64 GB |
| Serial# | SCD4085JH3 |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Charger | Charger |
| Webcam | Webcam |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| WIFI CONNECTIVITY |
| CHARGER |
| WEBCAM |
Original: $34.99
-65%$34.99
$12.25Hp 14-dq0052dx Intel Celeron 4 Gb 64 Gb White Laptop
| Color | WHITE |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Model Number | 14-DQ0052DX |
| Processor Type | INTEL CELERON |
| Manufacturer | HP |
| Screen size (inches) | 13 |
| Internal Storage Capacity | 64 GB |
| Serial# | SCD4085JH3 |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Charger | Charger |
| Webcam | Webcam |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| WIFI CONNECTIVITY |
| CHARGER |
| WEBCAM |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Color | WHITE |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Model Number | 14-DQ0052DX |
| Processor Type | INTEL CELERON |
| Manufacturer | HP |
| Screen size (inches) | 13 |
| Internal Storage Capacity | 64 GB |
| Serial# | SCD4085JH3 |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Charger | Charger |
| Webcam | Webcam |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| WIFI CONNECTIVITY |
| CHARGER |
| WEBCAM |










