
Hp 14-dq0052dx Intel Celeron 4 Gb 64 Gb White Laptop
| Serial# | 5CD4051TFG |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Screen size (inches) | 13 |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Color | WHITE |
| Internal Storage Capacity | 64 GB |
| Processor Type | INTEL CELERON |
| Model Number | 14-DQ0052DX |
| Charger | Charger |
| Manufacturer | HP |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| CHARGER |
Original: $89.99
-65%$89.99
$31.50Hp 14-dq0052dx Intel Celeron 4 Gb 64 Gb White Laptop
| Serial# | 5CD4051TFG |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Screen size (inches) | 13 |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Color | WHITE |
| Internal Storage Capacity | 64 GB |
| Processor Type | INTEL CELERON |
| Model Number | 14-DQ0052DX |
| Charger | Charger |
| Manufacturer | HP |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| CHARGER |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Serial# | 5CD4051TFG |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Screen size (inches) | 13 |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Color | WHITE |
| Internal Storage Capacity | 64 GB |
| Processor Type | INTEL CELERON |
| Model Number | 14-DQ0052DX |
| Charger | Charger |
| Manufacturer | HP |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| CHARGER |










