
Hp 14-dq0054dx Intel Celeron 4 Gb 64 Gb Pink Laptop
| Processor Type | INTEL CELERON |
| Screen size (inches) | 14 |
| Serial# | 5CD321PQ50 |
| Manufacturer | HP |
| Model Number | 14-DQ0054DX |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Color | PINK |
| Internal Storage Capacity | 64 GB |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Original: $124.99
-65%$124.99
$43.75Hp 14-dq0054dx Intel Celeron 4 Gb 64 Gb Pink Laptop
| Processor Type | INTEL CELERON |
| Screen size (inches) | 14 |
| Serial# | 5CD321PQ50 |
| Manufacturer | HP |
| Model Number | 14-DQ0054DX |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Color | PINK |
| Internal Storage Capacity | 64 GB |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Processor Type | INTEL CELERON |
| Screen size (inches) | 14 |
| Serial# | 5CD321PQ50 |
| Manufacturer | HP |
| Model Number | 14-DQ0054DX |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Color | PINK |
| Internal Storage Capacity | 64 GB |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
Condition
Very Good, pre-owned condition










