
Hp 14-dq0080nr Intel Celeron 4 Gb 64 Gb White Laptop
| Serial# | 5CD33ODLVD |
| Color | WHITE |
| Processor Type | INTEL CELERON |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Charger | Charger |
| Manufacturer | HP |
| Model Number | 14-DQ0080NR |
| Screen size (inches) | 14 |
| Webcam | Webcam |
| TOUCHSCREEN | TOUCHSCREEN |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Internal Storage Capacity | 64 GB |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| WEBCAM |
| CHARGER |
| WIFI CONNECTIVITY |
| TOUCHSCREEN |
Original: $99.99
-65%$99.99
$35.00Hp 14-dq0080nr Intel Celeron 4 Gb 64 Gb White Laptop
| Serial# | 5CD33ODLVD |
| Color | WHITE |
| Processor Type | INTEL CELERON |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Charger | Charger |
| Manufacturer | HP |
| Model Number | 14-DQ0080NR |
| Screen size (inches) | 14 |
| Webcam | Webcam |
| TOUCHSCREEN | TOUCHSCREEN |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Internal Storage Capacity | 64 GB |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| WEBCAM |
| CHARGER |
| WIFI CONNECTIVITY |
| TOUCHSCREEN |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Serial# | 5CD33ODLVD |
| Color | WHITE |
| Processor Type | INTEL CELERON |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Charger | Charger |
| Manufacturer | HP |
| Model Number | 14-DQ0080NR |
| Screen size (inches) | 14 |
| Webcam | Webcam |
| TOUCHSCREEN | TOUCHSCREEN |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Internal Storage Capacity | 64 GB |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| WEBCAM |
| CHARGER |
| WIFI CONNECTIVITY |
| TOUCHSCREEN |










