
Hp 14-dq2031wm Intel Core I3 - 11th Generation 4 Gb 128 Gb Silver Laptop
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Screen size (inches) | 14 |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Processor Type | Intel Core i3 - 11th Generation |
| Manufacturer | HP |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Charger | Charger |
| Model Number | 14-DQ2031WM |
| Color | SILVER |
| Serial# | SCD4100NRB |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| CHARGER |
Original: $169.99
-65%$169.99
$59.50Hp 14-dq2031wm Intel Core I3 - 11th Generation 4 Gb 128 Gb Silver Laptop
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Screen size (inches) | 14 |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Processor Type | Intel Core i3 - 11th Generation |
| Manufacturer | HP |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Charger | Charger |
| Model Number | 14-DQ2031WM |
| Color | SILVER |
| Serial# | SCD4100NRB |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| CHARGER |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Screen size (inches) | 14 |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Processor Type | Intel Core i3 - 11th Generation |
| Manufacturer | HP |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Charger | Charger |
| Model Number | 14-DQ2031WM |
| Color | SILVER |
| Serial# | SCD4100NRB |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| CHARGER |










