
Hp 14-dq2078wm Intel Core I5 - 11th Generation 8 Gb 256 Gb Silver Laptop
| Is This a Chromebook? | NO |
| Color | SILVER |
| Processor Type | Intel Core i5 - 11th Generation |
| CASE / BAG | CASE / BAG |
| Charger | Charger |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| Screen size (inches) | 14 |
| Manufacturer | HP |
| Model Number | 14-DQ2078WM |
| Serial# | 5CD233HDT |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| CHARGER |
| CASE / BAG |
Original: $129.99
-65%$129.99
$45.50Hp 14-dq2078wm Intel Core I5 - 11th Generation 8 Gb 256 Gb Silver Laptop
| Is This a Chromebook? | NO |
| Color | SILVER |
| Processor Type | Intel Core i5 - 11th Generation |
| CASE / BAG | CASE / BAG |
| Charger | Charger |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| Screen size (inches) | 14 |
| Manufacturer | HP |
| Model Number | 14-DQ2078WM |
| Serial# | 5CD233HDT |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| CHARGER |
| CASE / BAG |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Is This a Chromebook? | NO |
| Color | SILVER |
| Processor Type | Intel Core i5 - 11th Generation |
| CASE / BAG | CASE / BAG |
| Charger | Charger |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| Screen size (inches) | 14 |
| Manufacturer | HP |
| Model Number | 14-DQ2078WM |
| Serial# | 5CD233HDT |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| CHARGER |
| CASE / BAG |










