
Hp 14-dq2089-wm Intel Core I3 - 11th Generation 8 Gb 128 Gb Camo Laptop
| Manufacturer | HP |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Color | CAMO |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Processor Type | Intel Core i3 - 11th Generation |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Serial# | SCD1244667 |
| Model Number | 14-DQ2089-WM |
| Charger | Charger |
| Screen size (inches) | 12 |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| CHARGER |
| WIFI CONNECTIVITY |
Hp 14-dq2089-wm Intel Core I3 - 11th Generation 8 Gb 128 Gb Camo Laptop
| Manufacturer | HP |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Color | CAMO |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Processor Type | Intel Core i3 - 11th Generation |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Serial# | SCD1244667 |
| Model Number | 14-DQ2089-WM |
| Charger | Charger |
| Screen size (inches) | 12 |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| CHARGER |
| WIFI CONNECTIVITY |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Manufacturer | HP |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Color | CAMO |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Processor Type | Intel Core i3 - 11th Generation |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Serial# | SCD1244667 |
| Model Number | 14-DQ2089-WM |
| Charger | Charger |
| Screen size (inches) | 12 |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| CHARGER |
| WIFI CONNECTIVITY |










