
Hp 14-dq3000dx Intel Celeron 4 Gb 64 Gb White Laptop
| Screen size (inches) | 14 |
| SOLID STATE HARD DRIVE | SOLID STATE HARD DRIVE |
| Serial# | 1H85115N73 |
| Model Number | 14-DQ3000DX |
| Webcam | Webcam |
| Internal Storage Capacity | 64 GB |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Color | WHITE |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Processor Type | INTEL CELERON |
| Charger | Charger |
| Manufacturer | HP |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| SOLID STATE HARD DRIVE |
| WIFI CONNECTIVITY |
| Webcam |
| Charger |
Original: $119.00
-65%$119.00
$41.65Hp 14-dq3000dx Intel Celeron 4 Gb 64 Gb White Laptop
| Screen size (inches) | 14 |
| SOLID STATE HARD DRIVE | SOLID STATE HARD DRIVE |
| Serial# | 1H85115N73 |
| Model Number | 14-DQ3000DX |
| Webcam | Webcam |
| Internal Storage Capacity | 64 GB |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Color | WHITE |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Processor Type | INTEL CELERON |
| Charger | Charger |
| Manufacturer | HP |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| SOLID STATE HARD DRIVE |
| WIFI CONNECTIVITY |
| Webcam |
| Charger |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Screen size (inches) | 14 |
| SOLID STATE HARD DRIVE | SOLID STATE HARD DRIVE |
| Serial# | 1H85115N73 |
| Model Number | 14-DQ3000DX |
| Webcam | Webcam |
| Internal Storage Capacity | 64 GB |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Color | WHITE |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Processor Type | INTEL CELERON |
| Charger | Charger |
| Manufacturer | HP |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| SOLID STATE HARD DRIVE |
| WIFI CONNECTIVITY |
| Webcam |
| Charger |










