
Hp 14-dq3000dx Intel Celeron 4 Gb 64 Gb White Laptop
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Color | WHITE |
| Manufacturer | HP |
| Model Number | 14-DQ3000DX |
| Serial# | 1H852447R1 |
| Internal Storage Capacity | 64 GB |
| Processor Type | INTEL CELERON |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Screen size (inches) | 14 |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Hp 14-dq3000dx Intel Celeron 4 Gb 64 Gb White Laptop
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Color | WHITE |
| Manufacturer | HP |
| Model Number | 14-DQ3000DX |
| Serial# | 1H852447R1 |
| Internal Storage Capacity | 64 GB |
| Processor Type | INTEL CELERON |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Screen size (inches) | 14 |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Color | WHITE |
| Manufacturer | HP |
| Model Number | 14-DQ3000DX |
| Serial# | 1H852447R1 |
| Internal Storage Capacity | 64 GB |
| Processor Type | INTEL CELERON |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Screen size (inches) | 14 |
Condition
Excellent, pre-owned condition










