
Hp 14-dq6011dx Intel Core I5 - 2nd Generation 4 Gb 128 Gb Gray Laptop
| Processor Type | Intel Core i5 - 2nd Generation |
| Model Number | 14-DQ6011DX |
| Color | GRAY |
| Serial# | |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Screen size (inches) | 14 |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Manufacturer | HP |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Original: $49.99
-65%$49.99
$17.50Hp 14-dq6011dx Intel Core I5 - 2nd Generation 4 Gb 128 Gb Gray Laptop
| Processor Type | Intel Core i5 - 2nd Generation |
| Model Number | 14-DQ6011DX |
| Color | GRAY |
| Serial# | |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Screen size (inches) | 14 |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Manufacturer | HP |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Processor Type | Intel Core i5 - 2nd Generation |
| Model Number | 14-DQ6011DX |
| Color | GRAY |
| Serial# | |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Screen size (inches) | 14 |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Manufacturer | HP |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
Condition
Very Good, pre-owned condition










